Miło jest nam poinformować że nasza reprezentacja – drużyna szachowa I KLO w Siedlcach podczas IV Szachowych Mistrzostw Oświaty wywalczyła 3 medale. W kategorii dziewcząt szkół ponadpodstawowych złoty medal indywidualnie zdobyła Anna Cabaj, w kategorii chłopców brązowy medal wywalczył Cyprian Malczuk, brawo! A cała drużyna w składzie: Cabaj Anna, Strzalińska Natalia, Bujak Gabriel, Malczuk Cyprian, Zbieć Aleksander, Krawczak Patryk wywalczyła srebrny medal w rywalizacji drużynowej, do złota zabrakło niewiele -1 punktu. Na uwagę zasługują pozostałe wyniki; V miejsce Natalia Strzalińska, VII miejsce Aleksander Zbieć, VIII Patryk Krawczak, IX Gabriel Bujak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun A. Chmielak. Turniej finałowy odbył się 3 października 2024 r. w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach a głównym organizatorem był Klub Szachowy „Skoczek” Siedlce. Kolejność końcowa (drużynowa) 1. I LO Siedlce 2. I KLO Siedlce 3. ZSP 3 Siedlce

autor: Artur Chmielak